Zkušenosti našich pacientů

Paní Veronika není fyzioterapeut, je to anděl, který uzdravuje tělo i duši. Jsem nesmírně rád, že mi známí doporučili návštěvu. Bez jejích zlatých rukou, cvičení a ochotných rad bych mílovými kroky nakráčel do invalidního důchodu. Její péči mohu jen nejvřeleji doporučit!

Ondřej Vrabec šéfdirigent Karlovarského symfonického orchestru a sólohornista České filharmonie

Můj syn dochází do centra fyzioterapie Fyzio-KV, kde se mu intenzivně věnuje fyzioterapeutka paní Karasová. Chtěla bych tímto poděkovat za vše ….a hlavně za Váš zájem. Individuální přístup a nastavený systém cvičení pomohl synovi nejen v běžném životě, ale i ve sportu, především ve stolním tenise. Děkuji Vám také za odbornou pomoc při řešení akutního zdravotního stavu syna. Díky Vám se mohl syn zúčastnit mezinárodního turnaje ve stolním tenise, kde s týmem vybojoval zlato.

Jiřina N. Maminka Tomáše N.

Fyzioterapie zde mohu jedině doporučit. Peče mi byla věnovaná jak před těhotenstvím, tak i poté a to nejenom mě ale i mé malé holčičce. Bylo nám přesně ukázáno jak máme cvičit tak, aby se malá vyvíjela tak jak má a to vše s velice milým a vstřícným přístupem.

Veronika D. Maminka Amálky

Moc děkuji FyzioKV Veronice Karasové a celému jejímu kolektivu za profesionální přistup k regeneraci kolene mé dcery.Výsledkem jsou její obrovské sportovní úspěchy.

Michaela B. Maminka Rózy

Blog

Naše nejnovější články

O fyzioterapii pro ženy a miminka – rozhovor s Terezou Lerch Davídkovou

Bylo mi ctí potkat se s laktační poradkyní Terezou Lerch…

Vítejte na Novém Webu Fyzio-Kv: Vaší Cestě k Lepšímu Zdraví

Vítejte na Novém Webu Fyzio-Kv: Vaší Cestě k Lepšímu Zdraví

Vážení pacienti a přátelé Fyzio-Kv, S hrdostí a nadšením oznamujeme…

Pojďme společně najít vhodný termín

Návštěvu u nás můžete rezervovat pohodlně online, po telefonu, nebo pomocí emailu.

Telefon / WhatsApp

+420 703 615 412

Email

recepce.fyziokv@gmail.com